Soutěžte celý duben 2020 o parádní ceny

Soutěž - cyklista - duben 2020

A na svoji první jarní cestu vyrazíte s novým vybavením! Můžete vyhrát cyklistické oblečení, ale také 3D brýle pro váš mobil.

Pochlubte se na silnici špičkovým cyklodresemmultifunkčním šátkem anebo si užívejte se svým mobilem 3D brýle. S našimi 3D brýlemi můžete na svém telefonu sledovat 3D videa nebo hrát interaktivní 3D aplikace (jako je např. ta naše – VR cyklista).

Kdy můžete soutěžit?

Celý duben, tedy do 30. dubna 2020.

Jaká jsou pravidla soutěže?

1/ Projděte si všech 12 animovaných lekcí Cyklista. Spoustu věcí už znáte!

2/ Odpovězte správně na testy k jednotlivým lekcím. To sešlápnete levou zadní… :-)

3/ A když máte vše správně, získáte certifikát „Cyklista“.

4/ Odpovězte ještě na otázku: Tipněte si, kolik km ujeli na kole všichni účastníci této soutěže za minulý rok? A pošlete, kolik km jste na kole loni ujeli vy. Všechny vzdálenosti soutěžících sečteme, a tím zjistíme, kolik jste ujeli celkem. Ze všech zaslaných odpovědí vyhrává prvních 100, které se budou nejvíce blížit součtu ujetých kilometrů soutěžícími.

5/ Získaný certifikát (obrázek), Vaši dopověď na otázku výše, a Vámi ujeté km posílejte na adresu [email protected].

Jaké jsou ceny pro výherce?

1. - 20. místo: dětský cyklodres

21. - 50. místo: multifunkční šátek

51. - 100. místo: 3D brýle - cardboard VR cyklista

Dětský cyklodres - chlapecký

Dětský cyklodres - chlapecký

Dětský cyklodres - dívčí

Dětský cyklodres - dívčí

Mulktifunkční šátek - design 1

Mulktifunkční šátek - design 1

Mulktifunkční šátek - design 2

Mulktifunkční šátek - design 2

Mulktifunkční šátek - design 3

Mulktifunkční šátek - design 3

DCardboard - VR cyklista

3D brýle - cardboard VR cyklista

Pravidla soutěže

Pořadatelem soutěže je společnost SIMOPT s.r.o., se sídlem Klokotská 121, 390 01 Tábor, Česká republika, IČO: 15890155, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích, spisová značka oddíl C, vložka 4521 (dále Pořadatel).

Tato soutěž je určena pro návštěvníky stránek Bezpečné cesty.cz s místem doručení výhry v ČR. Soutěžit je možné od 1. do 30. 4. 2020.

Soutěže se může zúčastnit návštěvník, který odešle získaný certifikát Cyklista z kapitoly Animovaná dopravní výchova, odpověď na soutěžní otázku a jím ujeté kilometry na kole v minulém roce. Ze všech zaslaných odpovědí vyhrává prvních 100, které se budou nejvíce blížit součtu ujetých kilometrů soutěžícími. Vše je potřeba odeslat z e-mailové adresy, na kterou jste získali certifikát Cyklista, tj. byli přihlášeni na stránkách www.bezpecnecesty.cz při získání tohoto certifikátu.

Zaslání výhry výherci je podmíněno zadáním platného jména, e-mailu a úplné poštovní adresy po informaci o získání výhry (e-mailové zprávy po skončení soutěže). Osobní data jsou soutěžícími poskytována dobrovolně a pořadatel se zavazuje nakládat s nimi v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a Směrnicí Evropského parlamentu a Rady 95/46/ES ze dne 24. října 1995 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Tyto osobní údaje jsou využívány pouze pro potřebu Pořadatele a nebudou poskytnuty žádné třetí straně.

Pokud je soutěžícím osoba mladší 16 let, potvrzuje její rodič nebo opatrovník odesláním těchto údajů souhlas se jejich zpracováním. Osoba mladší 16 let nesmí odeslat uvedené údaje samostatně, ale jen prostřednictvím rodiče nebo opatrovníka.

Distribuce výhry probíhá nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Výherce nemá nárok na opětovné zaslání výhry v případě její nevyzvednutí.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo na úpravu podmínek soutěže nebo možnost soutěž kdykoliv změnit nebo ukončit bez udání důvodů. O jakékoliv změně je pořadatel povinen soutěžící bezodkladně informovat na těchto stránkách.

Zadejte hodnoceníOdeslat hodnoceníHodnocení odesláno
Počet hodnocení33Průměrné hodnocení4.1
Přidejte se k nám na sociálních sítích a neuteče Vám žádná novinka