Podzimní soutěž

Soutěž ukončena. Výhercům gratulujeme.

Portál Bezpečné cesty.cz Vám přinesl vědomostní soutěž z oblasti dopravní výchovy. Interaktivní testové otázky jsou vytvořeny z informací dostupných na portálu. Soutěž začala 8. listopadu 2017 a skončila 10. prosince 2017.

Jak vyhrát?

Každý den soutěže je odměněn jeden soutěžící, který úspěšně vyplnil test, tj. správně odpověděl na všechny otázky a jeho čas (od spuštění testu po jeho dokončení) je nejrychlejší ze všech registrovaných časů úspěšných výsledků toho dne. Výherce si může vybrat cenu dle vlastních preferencí, ze seznamu nabízeného pořadatelem soutěže. V rámci jednoho dne není omezen počet pokusů opakování testu.

S každým novým dnem začíná nová šance na výhru. Předchozí dosažené časy úspěšných testů se úderem půlnoci ruší a soutěžení začíná opět od začátku. Z hodnocení aktuálního dne jsou vyřazeni ti soutěžící, kteří se v předchozích dnech soutěže již stali výherci věcné ceny. Tato soutěž je omezena na uživatele s místem doručení výhry v ČR. Jména posledních 7 výherců soutěže jsou aktualizována v dolní části vstupní stránky soutěže.

Ceny pro výherce

Nejrychlejší úspěšný řešitel soutěžního testu (výherce) je každý den odměněn věcnou cenou.

Zaslání výhry výherci je podmíněno zadáním platného jména, e-mailu a úplné poštovní adresy bezprostředně po úspěšném zvládnutí testu. Osobní data jsou soutěžícími poskytována dobrovolně a pořadatel se zavazuje nakládat s nimi v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Distribuce výhry probíhá prostřednictvím České pošty, s.p. nejpozději do 14 dnů od vyhlášení výherce na stránkách portálu Bezpečné cesty. Výherce nemá nárok na opětovné zaslání výhry v případě její nevyzvednutí.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo na úpravu podmínek soutěže nebo možnost soutěž kdykoliv změnit nebo ukončit bez udání důvodů. O jakékoliv změně je pořadatel povinen soutěžící bezodkladně informovat na stránkách portálu.

Nápověda k vyhodnocení otázek

Správná odpověď Správná odpověď Správná volba uživatele Správná volba uživatele
Špatná odpověď Špatná odpověď Špatná volba uživatele Špatná volba uživatele

Vítězové soutěže

Jména posledních 7 výherců, kteří vypracovali test bez jediné chyby a byli v ten den nejrychlejší:

Pondělí 4. prosince 2017 Iva Kačerová, Tábor
Úterý 5. prosince 2017 Matyáš Feranec, Postoloprty
Středa 6. prosince 2017 Zuzana Svobodová, Chrastava
Čtvrtek 7. prosince 2017 Lukáš Krótki, Město Albrechtice
Pátek 8. prosince 2017 Julie Tybitanclova, Plzeň
Sobota 9. prosince 2017 Richard Hudec, Brno
Neděle 10. prosince 2017 Kateřina Šteflová, Plzen Slovany

Ceny do soutěže

Reflexní vesta dětská

Reflexní vesta dospělá

Reflexní batoh žlutý

Reflexní batoh oranžový

Sada magnetek

Škrabka na sklo a parkovací hodiny

Reflexní proužek, propiska a samolepka ke každé vybrané výhře