Vyhrajte 3D brýle s novou aplikací VR chodec

Soutěž o 3D brýle s novou mobilní aplikací VR chodec

Soutěžte a vyhrajte 3D brýle (cardboard)

Odpovězte na jednoduché otázky v kvízu a závěrečnou otázku, jejíž odpověď se dozvíte právě v aplikaci VR chodec a výhra je vaše. Vyhrává prvních 50 úspěšných soutěžících.

Informace o aplikaci a odkazy na Google play a App Store pro stažení aplikace jsou na stránce „VR chodec (cardboard)“.

Jak vyhrát?

Vyhrává prvních 50 soutěžících, kteří úspěšně vyplní test, tj. správně odpoví na všechny otázky a závěrečnou otázku "Jak se jmenují tučňáci, kteří aplikací VR chodec provází?". Počet pokusů opakování testu není omezen.

Tato soutěž je omezena na uživatele s místem doručení výhry v ČR. Jména výherců soutěže jsou aktualizována v dolní části této stránky soutěže.

Ceny pro výherce

3D brýle cardboard

Zaslání výhry výherci je podmíněno zadáním platného jména, e-mailu a úplné poštovní adresy bezprostředně po úspěšném zvládnutí testu. Osobní data jsou soutěžícími poskytována dobrovolně a pořadatel se zavazuje nakládat s nimi v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Distribuce výhry probíhá prostřednictvím České pošty, s.p. nejpozději do 14 dnů od vyhlášení výherce na stránkách portálu Bezpečné cesty. Výherce nemá nárok na opětovné zaslání výhry v případě její nevyzvednutí.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo na úpravu podmínek soutěže nebo možnost soutěž kdykoliv změnit nebo ukončit bez udání důvodů. O jakékoliv změně je pořadatel povinen soutěžící bezodkladně informovat na stránkách portálu.

Nápověda k vyhodnocení otázek

Správná odpověď Správná odpověď Správná volba uživatele Správná volba uživatele
Špatná odpověď Špatná odpověď Špatná volba uživatele Špatná volba uživatele

Ceny do soutěže

Cardboard

Cardboard pro prohlížení projektů virtuální reality na mobilním telefonu.

Cardboard VR cyklista