Zimní soutěž

Zapojte se do soutěže o zajímavé ceny.

Portál Bezpečné cesty.cz přináší vědomostní soutěž z oblasti dopravní výchovy. Interaktivní testové otázky jsou vytvořeny z informací dostupných na portálu. Soutěž probíhá od 1. do 28. února 2018.

Jak vyhrát?

Každý den soutěže je odměněn jeden soutěžící, který úspěšně vyplní test, tj. správně odpoví na všechny otázky a jeho čas (od spuštění testu po jeho dokončení) je nejrychlejší ze všech registrovaných časů úspěšných výsledků toho dne. Výherce si může vybrat cenu podle vlastního výběru ze seznamu nabízeného pořadatelem soutěže (viz dále). V rámci jednoho dne není omezen počet pokusů opakování testu.

S každým novým dnem začíná nová šance na výhru. Předchozí dosažené časy úspěšných testů se úderem půlnoci ruší a soutěžení začíná opět od začátku. Z hodnocení aktuálního dne jsou vyřazeni ti soutěžící, kteří se v předchozích dnech soutěže již stali výherci věcné ceny. Tato soutěž je omezena na uživatele s místem doručení výhry v ČR. Jména posledních 7 výherců soutěže jsou aktualizována v dolní části této stránky soutěže.

Ceny pro výherce

Nejrychlejší úspěšný řešitel soutěžního testu (výherce) je každý den odměněn věcnou cenou.

Zaslání výhry výherci je podmíněno zadáním platného jména, e-mailu a úplné poštovní adresy bezprostředně po úspěšném zvládnutí testu. Osobní data jsou soutěžícími poskytována dobrovolně a pořadatel se zavazuje nakládat s nimi v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Distribuce výhry probíhá prostřednictvím České pošty, s.p. nejpozději do 14 dnů od vyhlášení výherce na stránkách portálu Bezpečné cesty. Výherce nemá nárok na opětovné zaslání výhry v případě její nevyzvednutí.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo na úpravu podmínek soutěže nebo možnost soutěž kdykoliv změnit nebo ukončit bez udání důvodů. O jakékoliv změně je pořadatel povinen soutěžící bezodkladně informovat na stránkách portálu.

Nápověda k vyhodnocení otázek

Správná odpověď Správná odpověď Správná volba uživatele Správná volba uživatele
Špatná odpověď Špatná odpověď Špatná volba uživatele Špatná volba uživatele

Vítězové soutěže

Jména posledních 7 výherců, kteří vypracovali test bez jediné chyby a byli v ten den nejrychlejší:

Sobota 10. února 2018 Matěj Vejvoda, Rudná
Pondělí 12. února 2018 Tomík Podskalský, Křemže
Úterý 13. února 2018 Lukáš Soukup, Větrný Jeníkov
Středa 14. února 2018 Radka Podskalska , Kremze
Pátek 16. února 2018 Terezka Podskalska, Kremze
Neděle 18. února 2018 Dana Truksová, Podolí
Úterý 20. února 2018 Monika Langrová, Frenštát pod Radhoštěm

Ceny do soutěže

Reflexní vesta dětská

Reflexní vesta dospělá

Reflexní batoh oranžový

Sada magnetek

Škrabka na sklo a parkovací hodiny

Reflexní proužek, propiska a samolepka ke každé vybrané výhře