Soutěž o Rodinný kalendář pro rok 2021

Soutěž o Rodinný kalendář pro rok 2021

Soutěžte a vyhrajte Rodinný kalendář pro rok 2021

Portál Bezpečné cesty.cz přináší vědomostní soutěž v oblasti dopravní bezpečnosti. Odpovědi na všechny otázky naleznete na tomto webu.

Jak vyhrát?

Vyhrává prvních 30 výherců, kteří úspěšně vyplní test, tj. správně odpoví na všechny otázky a jejich tip bude nejpřesnější. Počet pokusů opakování testu není omezen.

Tato soutěž je omezena na uživatele s místem doručení výhry v ČR. Jména výherců soutěže jsou aktualizována v dolní části této stránky soutěže.

Ceny pro výherce

1. - 30. místo: Rodinný kalendář pro rok 2021

Kalendář si můžete také stáhnout zde >> obálka (PDF 7,68 MB)jednotlivé měsíce (PDF 12 MB).

Zaslání výhry výherci je podmíněno zadáním platného jména, e-mailu a úplné poštovní adresy bezprostředně po úspěšném zvládnutí testu. Osobní data jsou soutěžícími poskytována dobrovolně a pořadatel se zavazuje nakládat s nimi v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Distribuce výhry probíhá prostřednictvím České pošty, s.p. nejpozději do 14 dnů od vyhlášení výherce na stránkách portálu Bezpečné cesty. Výherce nemá nárok na opětovné zaslání výhry v případě její nevyzvednutí.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo na úpravu podmínek soutěže nebo možnost soutěž kdykoliv změnit nebo ukončit bez udání důvodů. O jakékoliv změně je pořadatel povinen soutěžící bezodkladně informovat na stránkách portálu.

Nápověda k vyhodnocení otázek

Správná odpověď Správná odpověď Správná volba uživatele Správná volba uživatele
Špatná odpověď Špatná odpověď Špatná volba uživatele Špatná volba uživatele

Ceny do soutěže

Rodinný kalendář pro rok 2021